پایان نامه های رشته حقوق
برای راهنمای بیشتر و مشاهده فهرست کلی مطالب بر روی لیست همه فایلها کلیک کنید.
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

پاورپوینت حسابداری باشگاه های فوتبال

دسته بندی : پاورپوینت 1

تعداد صفحات : 35 صفحه

فوتبال دیگر برای باشگاه ها یک سرگرمی نیست، یک صنعت قابل اعتنا است این ادعا وقتی روشن تر می شود که اخیراً خبرهایی در خصوص شکسته شدن رکورد گردش مالی ورزش توسط باشگاه رئال مادرید اسپانیا منتشر شده است

چکیده:

چندین سال از شروع برگزاری لیگ حرفه ای فوتبال می گذرد. در این مدت گردش مالی این صنعت رشد چشم گیری داشته است. به نحوی که از چند صد میلیارد ریال در اوایل دهه ی2001به چند هزار میلیارد ریال در حال حاضر رسیده است. تاکنون بحث های کارشناسی زیادی در خصوص درجه ی انطباق فوتبال برخی کشورها با لیگ های حرفه ای دنیا مطرح شده است. در این مقاله نگارنده قصد ندارد تا به مسائل تخصصی فوتبال بپردازد، بلکه فقط به بررسی یکی از ابعاد بسیار مغفول اما حیاتی، یعنی طراحی ، استقرار و اجرای سامانه های حسابداری و گزارشگری مالی در باشگاه ها می پردازد.

مقدمه:

همان گونه که در این مقاله به آن اشاره می شود حسابداری باشگاه های فوتبال از دیرباز مسئله ساز بوده است. حجم گسترده درامدهای حاصل از پخش تبلیغات مسابقه ها و برخی سوء مدیریت ها، موجب دخالت دولت از طریق تشکیل سازمان و یا کارگروه فوتبال در برخی از کشورها شده است و اجرای استاندارد گزارشگری مالی شماره10 (استهلاک دارایی های نامشهود و سرقفلی) باعث شده تا باشگاه های فوتبال زیان مالی را تجربه کنند. بر اساس این بیانیه، بهای خرید بازیکنان باشگاه های فوتبال که به طور معمول مبالغ سنگینی را تشکیل می­دهند، در رده دارایی های نامشهود طبقه بندی می شود و باید بر اساس استانداردهای حسابداری دارایی های نامشهود، مستهلک شوند. در این مقاله به موضوع ها و مشکلات حسابداری باشگاه های فوتبال پرداخته می شود.

پاورپوینت حسابداری باشگاه های فوتبال
خرید و دانلود | 37,000 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
محصولات مرتبط